MENÜÜ

Tegevusalad

Rudus AS – l on kolm tootegruppi:

 

Betoonisegud  on Ruduse üks suuremaid tegevussuundasid. Betoonisegude, nende transpordi- ja pumpamisteenuse müük moodustab ca pool aastakäibest. Lisaks betooni müügile tegeleb Rudus pidevalt pakutavate toodete täiustamise ja uute toodete väljatöötamisega. Ehitajale pakutakse betoonilabori teenust ja konsultatsioone ning korraldatakse betoonialaseid koolitusi. Meie betooni ja tarnelogistika kvaliteet on 20 tegevusaasta jooksul saanud tuntuks üle Eesti. Tarnime betooni Tallinna ja Tartu tehastest kõikidele ehitajatele,  sõltumata sellest, kus nad Eestimaal asuvad.

 

Betoontoodetena müüme peamiselt sillutus- ja äärekive. Alates 2014.aastast pakume ehitajatele Premium tooteseeria nime all eksklusiivseid sillutuskive, mis annavad võimaluse eristuda. Eesti suurimast kivivalikust leiab igaüks endale sobiva disainiga kivi. Neile, kes peavad lugu  sillutise pikaealisusest ja looduslähedusest, pakume graniidist sillutus- ja äärekive, mille vastupidavust võib mõõta sajanditega. Lisaks on meie valikus ka betoonist eritooted, nagu näiteks Ruduse Maakelder, betoonskulptuurid, taristuelemendid, soojustusega betoonplokid jne. Kogu betoonist eritoodete valikuga võite tutvuda ka www.rudus.fi.

 

Graniitkillustik on Ruduse kolmas oluline tegevussuund. Pakume kvaliteetset killustikku teedeehitajatele, asfaldi- ja betoonitootjatele,  haljastajatele ning üldehitajatele. Meie käsutuses olevate laevade ja autodega tarnime  graniitkillustikku üle kogu Eesti  – nii mandri piirkonda kui ka enamustesse kaubasadamatesse. Killustikku tarnime peamiselt Soome karjääridest, aga vajadusel ka teistest Põhjamaadest. Tallinnas Ketta tn 5 asuvas ladu- müügipunktis on pidevalt saadaval üle 10 erineva värvi ja suurusega killustikufraktsiooni. Meie laovarud ja paindlik logistika võimaldavad klientide tellimused operatiivselt täita.

Küsi pakkumist Esita tellimus