MENÜÜ

Betoonist sillutus- ja äärekivid

Rudusel on sillutus- ja äärekivide tootmisel üle 40 aastane kogemus, mis võimaldab pakkuda parimat kvaliteeti ja tarnekindlust.
Rudus OY Soome tehastes kasutatakse kivide tootmisel tardkivimist täitematerjale, mis annavad toodetele kõrge vastupidavuse ilmastikumõjudele ja kulumisele. Suurim valik erinevaid kividisaine, pinnatöötlusi ja värvitoone võimaldab kliendil luua midagi ainulaadset ja erilist.


UUDIS ! Tutvu meie sillutuskivide ja toodete KATALOOGIGA  siin.

Oled oodatud tutvuma meie tootenäidistega Tallinnas , Ketta tn. 5 , tööpäeviti kell 9.00 – 16.00.


Leiad meid ka Facebookist: https://www.facebook.com/ruduspremium/

Hoiame Sind kursis uudistoodetega, anname nõu , jagame kujundusideid jne.


HINNAKIRJA leiad siit: NB! Hinnakiri on uuendamisel, küsi pakkumist rudus@rudus.ee

NB! Hetkel graniidist tooteid ei paku!


EHITAJA LEMMIKUD:

  1. ANTIIK Torino kivi        Populaarsed Torino kivid on nüüd saadaval ka antiik viimistlusega. Profileeritud laineline pind, teravad kiviservad muudavad sillutise looduslikumaks ja suurendavad  sillutise loomulikku keskkonda sobitumist. Antiikviimistlus muudab kivi veelgi vaheldusrikkamaks ja arhailisemaks rõhutades looduslikku välimust. Kivi paksus on 60 mm. Kiviseeria koosneb kolmest erinava mõõduga kivist.

             


 

2. RIIMUkivi       Kividisaini loomisel saadi inspiratsiooni iidsetest põhjamaistest ruunikirjadest. Riimukivi kuju võimaldab kujundada väga paljude erinevate orgaaniliste ja kaunite mustritega sillutisi. Kivide vahel võib kasutada graniitkillustikku, -sõelmeid või muru. Kivi sobib nii kõnni- kui ka autoteele, kus on vajalik vee läbilaskvus või murupinna sidumine sillutisega. Mustrimängu võite vaadata SIIT.3. LUOTOkivi on looduslähedane profileeritud pinnaga betoonkivi, mis on uus tase sillutisedisainis. Esmakordselt pakume betoonkivi, mille ladumismuster ei võimalda tuvastada tehiskivi korrapärasust, samas aga säilitab ladumise lihtsuse ja kiiruse. Samuti pakuvad uued mitmevärvilised toonid (hiili, hehku, mustjashall) kordumatut võimalust rajada isikupärast ja ainulaadset pinda.

 


4. Alates juunist 2017 pakume Ruduse poolt patendeeritud disainiga BETOONIST MÜÜRIKIVE ” Rustikko”. Valikus on must – hall ja Kajo värvitoonid. Kõik kivid on ühe suurusega (400 x 180 x 77 mm), aga samas erineva välimusega. Ainulaadsed kivid võimaldavad nüüd laduda erakordselt lihtsalt ja kiiresti  looduskivile sarnase välimusega müüritisi. Kasuta võimalust ja telli looduskivi välimus betoonkivi vastupidavusega.

20170406_112329_resized20170406_111712_resized

 


NB! Pakutavad betoontooted on toodetud Soomes ning vastavad Soome standarditele ja omavad CE sertifikaati.

 


Tule tutvu näidistega.

Ketta tn 5 , Tallinn , Ruduse graniitkillustiku ladu

Avatud tööpäeviti 8.00 – 16.30

 

Küsi pakkumist Esita tellimus