MENÜÜ

Graniitkillustik

Õnnestunud ehitamise põhieelduste hulka kuuluvad õiged ja kvaliteetsed toorained. Meie killustikulaost leiad sobiva graniitkillustiku teedeehituseks, haljastamiseks, raudtee ballastiks ja betooni tootmiseks.

Meie kivimaterjalialane tegevus on tihedalt seotud meie emafirma Rudus Oy-ga kelle tootmine põhineb sertifitseeritud ISO 9002 ja ISO 14000 kvaliteedi- ja keskkonnasüsteemidel. Rudusele omistati esimesena Soomes tootjale antud CE nõuetele vastavuse sertifikaadid. Toodete ühtlane kvaliteet ja vastavus lepingule on meie tegevuse lähtekohad. Paindlik tootmine, lühikesed tarneajad ja head sadamaterminalid üle Eesti tagavad täpsed tarned vastavalt Teie ehitustööde graafikutele. Tallinnas asub Eesti suurima valikuga graniitkillustiku ladu.

Võtke meiega ühendust ja me teeme teie vajadustele vastava kivimaterjali pakkumise!


TÄHELEPANU!

Oluline info 18.03.2020

Teavitame, et Rudus AS töötab ja teenindab kliente. Hoidmaks klientide ja töötajate tervist, tagamaks Ruduse töövõimekust ning piiramaks koroonaviiruse levikut oleme viinud Ruduse osakondades ajutiselt sisse järgnevad töökorralduse muudatused:

  1. sisenemine Ruduse osakondade ( peakontor;Reola,Lagedi ja Väo betoonitehased; Ketta tn. graniiditerminal) territooriumitele ja ruumidesse on piiratud. Palume kontakteeruda telefoni teel. Meie kontaktid leiate siit: https://rudus.ee/kontakt/tootajad/
  2. järgime põgimõtet: mida vähem on lähikontakte, seda tõhusamalt suudame ohjeldada viiruse levikut.

Töökorralduse muudatused kehtivad kuni Eesti Vabariigi valitsuse poolse eriolukorra tühistamiseni.


 

 

Küsi pakkumist