MENÜÜ

Betoon

Rudus AS pakub ehitajatele betoonisegusid koos transpordi ja pumpamisega alates aastast 1995. Kaasaegsed tehased Tallinnas ja Tartus kogutootlikkusega 150m³ tunnis ning suur autopark võimaldavad pakkuda kvaliteetseid betoonitarneid Tallinnast Võruni, Saaremaast Narvani.

Meie prioriteetideks on kvaliteet, innovatiivsus ja tarnekindlus. Üle 20 aastane kogemus ja kasutatav tehnoloogia tagavad kvaliteetse betooni väljastamise ning õigeaegsed tarned. Lähtudes ehitajate vajadustest ja tehnoloogia arengust täiustame pidevalt oma tootevalikut ja töötame välja uusi tooteid, võimaldades sellega meie klientidel kiiremini ja lihtsamalt ehitada. Panustame sihipäraselt nii enda kui ka ehitajate teadmiste täiendamisele, seades eesmärgiks Eesti ehituskultuuri tõstmise.Olete alati teretulnud küsima nõu ja abi betoonitööde teostamisel.


SOODUSKAMPAANIA !

ARMIX BETOONI projekteerimine TASUTA.

Kui teil tekivad betoonitööde planeerimisel küsimused:

… siis nüüd leiame vastused kõigile nendele küsimustele meie. Kõik armeerimisega seotud mured saab lahendada ARMIX betooni kasutades. ARMIX lahendusega asendate tavaarmatuuri kiudbetooniga ja seda väga lihtsalt. Valate vundamenti või põrandat, tugimüüri või vahelage, aitame kiirelt leida teile sobiva betooni koos Armixi projekteerimisega täiesti TASUTA.

ARMIX BETOON – kiirelt, lihtsalt, mugavalt

Võtke julgelt meiega ühendust: rudus@rudus.ee või telefonil 6 349 560.

Lisainfot ARMIX betooni kohta leiad ka SIIT.


TÄHELEPANU !

Oluline info 18.03.2020

Teavitame, et Rudus AS töötab ja teenindab kliente. Tagamaks ka tulevikus Ruduse töövõimekust, hoidmaks klientide ja töötajate tervist ning piiramaks koroonaviiruse levikut oleme viinud Ruduse osakondades ajutiselt sisse järgnevad töökorraldust puudutavad muudatused:

  1. sisenemine Ruduse osakondade (peakontor; Reola,Lagedi ja Väo betoonitehased; Ketta tn. graniiditerminal) territooriumitele ja ruumidesse on piiratud. Palume kontakteeruda telefoni teel. Kontaktid leiate siit: https://rudus.ee/kontakt/tootajad/
  2. järgime põhimõtet: mida vähem on lähikontakte, seda tõhusamalt suudame ohjeldada viiruse levikut.

 

 

Küsi pakkumist