MENÜÜ

Privaatsustingimused

Privaatsusavaldus (2018)

Tere tulemast CRH Grupi ettevõtte Rudus AS veebisaidile (sait). CRH võtab isikuandmete kaitsmist tõsiselt ja oleme sõnastanud järgmise privaatsusavalduse, et hoida teid kursis sellega, millist teavet teie kohta kogume ja kuidas seda kasutame. Seda privaatsusavaldust võidakse muuta, seega vaadake see aeg-ajalt üle. Meie saiti kasutades nõustute selles privaatsusavalduses sätestatud tingimustega ja meie küpsiste kasutamisega allpool kirjeldatud viisil. Kui te nende tingimustega ei nõustu, siis ärge saiti kasutage.

Teabe kogumine

Olenevalt sellest, kuidas meie saiti kasutate, võime koguda ja talletada teie kohta mitmesuguseid andmeid. Kogume saidi kaudu isikuandmeid, näiteks teie nime ja meiliaadressi, kui need meile teatud toodete ja teenuste puhul edastate. Kogume andmeid ka teie arvutibrauseri kohta, sh arvuti IP-aadress ja inimese asukoht, brauseri tüüp, operatsioonisüsteem ja veebilehed, mida külastate. Kui avate meie veebisaidi mobiililt või muult seadmelt, võime saada selle seadme ainuidentifikaatori. Need andmed võimaldavad meil kuvada või vormindada selle seadme jaoks asjakohast sisu ja teenuseid.

Saidi külastajad

Kui meie saiti sirvite, võime koguda anonüümset teavet selle kohta, kus asute ja kuidas meie saidil liigute ning seda kasutate. Kasutame neid andmeid saidi toimimise ja kasutajasõbralikkuse parandamiseks ja selleks, et saaksime saidil toimuvat liiklust jälgida.

„Küsi infot”

Kui külastate meie saidi osa „Küsi infot” ja lisate andmed, mida on küsitud jaotises „Küsi pakkumist”, kasutame teie andmeid teie päringutega tegelemiseks ja teile vastamiseks. Võime teie edastatud andmeid edaspidi kasutamiseks salvestada, et hinnata pidevalt, kui hästi teile ja teistele teenust osutame.

Kui meile kirjutate, helistate või meili saadate, kasutame teie andmeid teile vastamiseks ja hoiame alles kirjavahetuse teieg Andmete jagamine

Võime jagada teie andmeid teiste CRH üksustega, et pakkuda teavet ja teenuseid, mida meilt küsite ja täiustada oma teenuseid. Me ei jaga teie andmeid muude osapooltega ilma teie nõusolekuta, v.a juhul, kui seda nõuab seadus või valitsusasutus.

Turve

Soovime hoida teie andmeid ohutult ja turvaliselt ning rakendame sobivaid tehnilisi ja organisatsioonilisi turbemeetmeid teie andmete kaotsimineku või neile omavolilise juurdepääsu vältimiseks.

Teie isikuandmetega seotud taotlused

Võite meiega alati ühendust võtta ja küsida, milliseid andmeid meil teie kohta on, või küsida nende koopiat. Kui teil on vaja, et kustutaksime teie isikuandmed, peaksite meid sellest teavitama. Kui leiate, et meie andmed on ebatäpsed või valed, parandame need meelsasti.

Kui soovite mõne eespool mainitud toimingu kohta taotluse esitada või teil on teie isikuandmete kohta küsimus, võtke ühendust: Kristel Järva, tel. 6349 560, rudus@rudus.ee

Avaldus küpsiste kohta

See sait kasutab küpsiseid. Küpsis on väike hulk andmeid, mille tekitab veebisait ja mille salvestab teie veebibrauser. Selle eesmärk on pidada meeles teie andmeid, sarnaselt eelistuste failile, mille loob tarkvararakendus. Küpsistel on mitmesuguseid funktsioone. Mõned küpsised on väga vajalikud selleks, et saaksime teile oma saiti ja teenuseid pakkuda. Küpsised võivad olla püsivad, jäädes teie seadmesse ka pärast saidilt lahkumist, või seansiküpsised, mis kustutatakse, kui Interneti-brauseri sulete. Võite kasutada küpsistega seotud eelistuste haldamiseks brauseri sätteid, kuid arvestage, et kui seda teete, ei pruugi mõni saidi funktsioon olla kättesaadav või ei pruugi sama tulemuslikult toimida.

CRH ei tuvasta külastajate isikuid ega kasuta küpsiseid teiega ühenduse võtmiseks. CRH soovib alati teie privaatsust austada.

Kui teil on küsimusi või muresid selle kohta, kuidas teie isikuandmeid kasutame, siis võtke meiega ühendust eespool nimetatud viisil.

Küsi pakkumist Esita tellimus