MENÜÜ

Ettevõttest

Rudus AS on üks juhtivamaid betooni ja graniitkillustiku ettevõtteid Eestis.

 

Rudus on seal, kus ehitatakse kauakestvaid hooneid ja rajatisi. Ruduse tooteid kasutatakse nii elamu-  kui ka tööstusehitustel, põllumajandusrajatistel ja taristuehitustel. Ehitaja saab Rudusest nii ehitusmaterjale, teenuseid kui ka head nõu nende parimaks kasutamiseks. Ruduse tegevus põhineb vastutustundlikul tootmisel, keskkonnasõbralikkusel ja kliendi soovidele  suunatud tegevusel. 20 aastane kogemus võimaldab pakkuda ehitajatele parimat kvaliteeti parima hinnaga.

Soomes on Rudus Oy oma valdkonna juhtiv ettevõte. Lisaks Soomele ja Eestile tegutseb Rudus ka Venemaal St.Peterburis ühisettevõttega OOO LujaBetomiks.

Alates 1999. aastast kuulub Rudus maailma juhtivasse ehitusmaterjalide kontserni CRH, kus on ligikaudu 87 000 töötajat, kes tegutsevad 31 riigis ligi 3800 asukohas üle maailma.CRH on suurim ehitusmaterjale tootev äriühing Põhja-Ameerikas ja suuruselt teine kogu maailmas. Ta on juhtpositsioonidel Euroopas ning on saavutanud strateegilise positsiooni ka Aasia ja Lõuna-Ameerika tärkavates majanduspiirkondades. Laiaulatusliku ülemaailmse esindatuse ja juhtpositsiooni tõttu tootmisharus, on CRH väga teadlik oma rollist nendes arvukates kogukondades, kus ta tegutseb. Kontserni äritegevus seisneb kogukondade arenguks vajalike elu- ja mitteeluruumide ning kaasneva infrastruktuuri ehitamiseks vajalike ehitusmaterjalide tootmises. Kontsern on seisukohal, et nende vajaduste täitmine, lähtudes jätkusuutlikkuse põhimõttest, on pikaajalise väärtusega kõikidele sidusrühmadele, sealhulgas investoritele, klientidele, partneritele, töötajatele, tarnijatele, naabritele ja kohalikele kogukondadele. Tulemuse kindel jätkusuutlikkus ja ettevõtte tugev sotsiaalne vastutus on peamised alustoed juhtivaks ehitusmaterjalide tarnijaks olemise visiooni ellu viimisel. Fortune 500 nimekirjas olev äriühing CRH kuulub ka FTSE 100 indeksisse, EURO STOXX 50 indeksisse ja ISEQ 20sse. CRH Ameerika depositooriumiaktsiad on noteeritud New Yorgi Börsil.

Rudus on ehitaja usaldusväärne koostööpartner – oma oskustega aitame kaasa püsivate ja kvaliteetsete ehitiste rajamisele.

Küsi pakkumist Esita tellimus