betoontooted
Louhikivi puna-must betoonkivi

Rudusel on sillutus- ja äärekivide tootmisel üle 40 aastane kogemus, mis võimaldab pakkuda parimat kvaliteeti.
Rudus OY Soome tehastes kasutatakse kivide tootmisel ainult tardkivimist (graniidist) täitematerjale, mis annavad toodetele kõrge vastupidavuse ilmastikumõjudele ja kulumisele. Suurim valik erinevaid kividisaine, pinnatöötlusi ja värvitoone võimaldab kliendil luua midagi ainulaadset ja erilist.


Tutvu uue 2019.a. tootekataloogiga: Premium betoon-ja graniittooted.

Hinnakirja leiate siit: Premium sillutus-, ääre- ja müürikivide HINNAKIRI

Olete oodatud tutvuma meie toodete näidistega Tallinnas , Ketta tn. 5


UUED TOOTED 2019:

1. RIIMUkivi

Kividisaini loomisel saadi inspiratsiooni iidsetest põhjamaistest ruunikirjadest. Riimukivi kuju võimaldab kujundada väga paljude erinevate orgaaniliste ja kaunite mustritega sillutisi. Kivide vahel võib kasutada graniitkillustikku, -sõelmeid või muru. Kivi sobib nii kõnni- kui ka autoteele, kus on vajalik vee läbilaskvus või murupinna sidumine sillutisega. Mustrimängu võite vaadata SIIT. Lisaks saate proovida oma fantaasia piire uues kujunduskeskkonnas. Proovi julgelt SIIN.

 

2. BETOONPLAADID

Meil on pakkuda ehitajatele nii suuri, kui väikeseid, erineva küljesuhte ja pinnatöötlusega betoonplaate. Tutvuge valikuga SIIN.

UUED  TOOTED 2018:

1. LUOTOkivi on looduslähedane profileeritud pinnaga betoonkivi, mis on uus tase sillutisedisainis. Esmakordselt pakume betoonkivi, mille ladumismuster ei võimalda tuvastada tehiskivi korrapärasust, samas aga säilitab ladumise lihtsuse ja kiiruse. Samuti pakuvad uued mitmevärvilised toonid (hiili, hehku, mustjashall) kordumatut võimalust rajada isikupärast ja ainulaadset pinda.

2.AIRIkivi on erilise omadusega betoonkivi, mis on võimeline puhastama meid ümbritsevat linnaõhku. Koos keskkonnateadlaste ja keemikutega oleme välja töötanud AIRIkivi, mis seob õhus leiduvat fossiilsete kütuste põletamisel tekkivat lämmastikoksiidi (NOx) ja seeläbi parandab meie elukeskkonna kvaliteeti. NOx põhjustab kasvuhoone efekti ( seeläbi kliimamuutuseid), happevihmasid ja on põhjuseks erinevatele haigustele (s.h. kopsuvähk). Kivi on hea kasutada suure liikluskoormusega (eriti diiselmootoritega autode kontsentratsiooniga) piirkondades ja samuti tööstuspiirkondades. Kasuta võimalust anda oma panus  elukeskkonna parandamisele.

3.DREENIV Kartanokivi on vett läbilaskev sillutuskivi. Nüüd on võimalikud teed ja platsid, kuhu ei kogune vesi, ega teki lompe. Suurepärane võimalus rajada kuivi pesulapõrandaid.

 

 


Alates juunist 2017 pakume Ruduse poolt patendeeritud disainiga BETOONIST MÜÜRIKIVE ” Rustikko”. Valikus on must – hall ja Kajo värvitoonid. Kõik kivid on ühe suurusega (400 x 180 x 77 mm), aga samas erineva välimusega. Ainulaadsed kivid võimaldavad nüüd laduda erakordselt lihtsalt ja kiiresti  looduskivile sarnase välimusega müüritisi. Kasuta võimalust ja telli looduskivi välimus betoonkivi vastupidavusega.

20170406_112329_resized20170406_111712_resized

 


NB! Pakutavad betoontooted on toodetud Soomes ning vastavad Soome standarditele ja omavad CE sertifikaati.