MENÜÜ

2019.aasta uudised

 

TEADAANNE: Alates märtsist 2019 asub meie peakontor uuel aadressil Valukoja 8, C tiib, 11 korrus, Tallinn . 

 

Ka käesoleval aastal on meil pakkuda klientidele uut ja huvitavat, mis teeb ehitaja elu lihtsamaks või võimaldab rikastada meie elukeskkonda.

BETOON

1.Alates märtsist on klientidel võimalus tellida betooni koos pumpamisega uue 32m mastiga PUMIGA. Pikem mast võimaldab veelgi lihtsamalt betoneerida kaugemaid ja kõrgemaid seinu. Betoonitehnika uuendamisega suurendame tarnete ajalist täpsust  ja tarnekindlust.

2. Esmakordselt Eestis pakume meie klientidele uuendatud betooni tugevuskontrolli online programmi e-BetoPlus. Programm võimaldab ehitajal igal ajahetkel veebilehelt  jälgida valatud betoonkonstruktsiooni temperatuuri ja tugevust. Programm teavitab automaatselt (sms ja e-kiri), kui valatud betoon on saavutanud nõutud tugevuse. Operatiivne teavitus võimaldab ehitajal vältida liigseid kulutusi soojendamisele või raketiserendile. Samuti kiireneb ehitusprotsess. Lisaks saadetakse kliendile hoiatusteavutusi, kui temperatuur konstruktsioonis langeb alla +5*C või kui ületab +60*C . Sellega anname võimaluse ehitajal õigeaegselt reageerida ning vähendame oluliselt riski jäätumisele või ülekuumenemisele, mis mõlemad võivad põhjustada tugevuskadu.Lisainfo leiate SIIT.

 

PREMIUM SILLUTUSKIVID

1. Hea meel on tutvustada Premium sillutuskivide UUT 2019. AASTA TOOTEKATALOOGI. Kindlasti leiab igaüks endale midagi uut ja põenevat.

2.2019.aasta uudistoode on RIIMUKIVI. Kividisaini loomisel saadi inspiratsiooni iidsetest põhjamaistest ruunikirjadest. Riimukivi kuju võimaldab kujundada väga paljude erinevate orgaaniliste ja kaunite mustritega sillutisi. Kivide vahel võib kasutada graniitkillustikku, -sõelmeid või muru. Kivi sobib nii kõnni- kui ka autoteele, kus on vajalik vee läbilaskvus või murupinna sidumine sillutisega. Mustrimängu võite vaadata SIIT. Lisaks saate proovida oma fantaasia piire uues kujunduskeskkonnas. Proovi julgelt SIIN.

 

Küsi pakkumist Esita tellimus