MENÜÜ

2018. uudistooted

2018. aastal pakume klientidele palju uut ja huvitavat.

BETOON

  1. Uus betooni hinnakiri, kust leieate muuhulgas betoonitootmise ja pumpamise külmapiirid,  nõuandeid talviseks betoneerimiseks ja hulgaliselt uusi tooteid. Lisaks on esitletud ka uue 47m pumba ja mobiilse lisamasti ulatuvusskeemid.
  2. Pumbatav täitematerjal. Pinnase täitmistel, kuhu ei pääse ligi ei transpordi ega tihendustehnikaga on asendamatuks abivahendiks pumbatav täitematerjal. Betoonimikseritega transporditakse täitematerjal objektile ja betoonipumbaga pumbatakse see vajalikku kohta. Tihendamist asendab antud materjali puhul kivinemisvõime. Sõltuvalt tagasitäidetud pinnasele esitatud nõuetest on tugevus 1- 5 MPa. Madal tugevus võimaldab vajadusel hiljem seda pinnasetehnikaga kergelt eemaldada.
  3. Sillutuskivide sängitusbetoon on peeneteraline muldniiske liivbetoon, mida kasutatakse kivide aluskihina (ca 5 cm) või kividevaheliste tühimike täitmiseks. Sõltuvalt vajadusest(koormusest) on pakkuda madalama tugevusega B7,5 või tugevamat B20 betooni. Seda betooni transporditakse kalluriga ja seda ei ole võimalik paigaldada pumbaga.
  4. F5 töödeldavusega betoonid on saadaval nii üldkasutatavate, põranda- , kui ka liivbetoonide valikus. F5 töödeldavus annab võimaluse valada kvaliteetsema pinnaviimistlusega vertikaalkonstruktsioone ja õhemaid põrandakihte ( alates 2 cm). Samuti muudab f5 töödeldavus betoonid lihtsamini paigaldatavaks.
  5. Dreeniv korebetoon on mõeldud kasutamiseks kandvates ja dreenivates aluskihtides või vee läbilaskvust nõudvates pindades. Korebetoon on hea veeläbilaskvusega, muldniiske mittepumbatav betoon. Seda betooni transporditakse kalluriga. Paigaldatakse korebetooni teedehitusmasinatega ( kopp, buldooser,  asfaldilaotur vms.) või käsitsi. Tihendamine toimub plaatvibraatori või teerulliga.

Premium  SILLUTUSKIVID

  1. LUOTOkivi on looduslähedane betoonkivi, mis on uus tase sillutisedisainis. Esmakordselt pakume betoonkivi, mille ladumismuster ei võimalda tuvastada tehiskivi korrapärasust, samas aga säilitab ladumise lihtsuse ja kiiruse. Samuti pakuvad uued mitmevärvilised toonid (hiili, hehku, mustjashall) kordumatut võimalust rajada isikupärast ja ainulaadset pinda.
  2. AIRIkivi on erilise omadusega betoonkivi, mis on võimeline puhastama meid ümbritsevat linnaõhku. AIRIkivi seob õhus leiduvat fossiilsete kütuste põletamisel tekkivat lämmastikoksiidi ja seeläbi parandab meie elukeskkonna kvaliteeti. AIRIkivi omadustega on võimalik valmistada erinevaid kivitüüpe.
  3. DREENIV Kartanokivi on vett läbilaskev sillutuskivi. Nüüd on võimalikud teed ja platsid, kuhu ei kogune vesi, ega teki lompe. Suurepärane võimalus rajada kuivi pesulapõrandaid.
Küsi pakkumist Esita tellimus