MENÜÜ

Äärekivid

äärekivid

 

LIIMITAVAD ÄÄREKIVID

Uudistootena pakume betoonist liimitavaid äärekive kõnniteede, platside, tänavate, liiklussaarte jm. alade ääristamiseks. Nüüdisaja nõuetele vastava tehnoloogia järgi Rudus OY Tampere tehases toodetud äärekivid valmistatakse kvaliteetsetest materjalidest. Äärekivid on vastupidavad ilmastikule ja mehaanilisele koormusele. Valikus on ka kaarekujulised ja erinevatelt kõrgustelt üleminekuga liimitavad äärekivid.

Äärekivi paigaldatakse liimiga tasasele ja tolmuvabale asfaldi või betoonpinnale sh. sillutisele. Samuti võib neid kasutada uputatuna nagu klassikalisi äärekive. Valikus on sirged, kumerad, nõgusad ja üleminekukaldega äärekivid. Pakume 60, 80, 120 ja 160 mm kõrgusega kive. Lisatoodetena on saadaval ka eraldi liimimass ja liimiteip.
Vaadake meie tootekataloogi ja tutvuge näidistega Tallinnas, Ketta tn. 5.

Äärekivide hinnad leiad siit: Premium toodete hinnakiri

Täpsemat infot võite leida SIIT .

äärekivi kaarÄärekivi liimimine

 

UPUTATAVAD  ÄÄREKIVID

Pakume lisaks sirgetele äärekividele erineva raadiusega kaarjaid äärekive. Sissesõiduteede, ohutussaarte jm. nurkade sujuvamaks kujundamiseks on need ideaalsed.

Saadaval on ka nurga-ja üleminekukivid.

Lisainfo SIIT

äärekivi up.kaaräärekivi up. nurk äärekivi up.üleminek

 

 

LAINERI ÄÄREKIVID

2015.aasta uudistootena pakume huvitava disainiga Laineri äärekive, mis annavad teedeehitajatele ja aiakujundajatele uudse ning tavalahendustest eristuva võimaluse ääristada teid ja platse. Laineri äärekivid on profileeritud ülapinnaga, ilma faasita mitmevärvilised betoonäärekivid, mida toodetakse erineva pikkusega (1,2 meetris on 4 erineva pikkusega kivi). Minimaalne müügikogus 30 jm. Lisainfo leiate SIIT

Laineri äärekivi 2 Laineri äärekivi

 


Lisainfo:

 

Küsi pakkumist Esita tellimus