Rudus AS pakub ehitajatele betoonisegusid koos transpordi ja pumpamisega alates aastast 1995. Kaasaegsed tehased Tallinnas ja Tartus kogutootlikkusega 150m³ tunnis ning suur autopark võimaldavad pakkuda kvaliteetseid betoonitarneid Tallinnast Võruni, Saaremaast Narvani.

Meie prioriteetideks on kvaliteet, innovatiivsus ja tarnekindlus. Üle 20 aastane kogemus ja kasutatav tehnoloogia tagavad kvaliteetse betooni väljastamise ning õigeaegsed tarned. Lähtudes ehitajate vajadustest ja tehnoloogia arengust täiustame pidevalt oma tootevalikut ja töötame välja uusi tooteid, võimaldades sellega meie klientidel kiiremini ja lihtsamalt ehitada. Panustame sihipäraselt nii enda kui ka ehitajate teadmiste täiendamisele, seades eesmärgiks Eesti ehituskultuuri tõstmise.Olete alati teretulnud küsima nõu ja abi betoonitööde teostamisel.


TÄHELEPANU !

Oluline info 18.03.2020

Teavitame, et Rudus AS töötab ja teenindab kliente. Tagamaks ka tulevikus Ruduse töövõimekust, hoidmaks klientide ja töötajate tervist ning piiramaks koroonaviiruse levikut oleme viinud Ruduse osakondades ajutiselt sisse järgnevad töökorraldust puudutavad muudatused:

  1. sisenemine Ruduse osakondade (peakontor; Reola,Lagedi ja Väo betoonitehased; Ketta tn. graniiditerminal) territooriumitele ja ruumidesse on piiratud. Palume kontakteeruda telefoni teel. Kontaktid leiate siit: https://rudus.ee/kontakt/tootajad/
  2. järgime põhimõtet: mida vähem on lähikontakte, seda tõhusamalt suudame ohjeldada viiruse levikut.

Töökorralduse muudatused kehtivad vähemalt kuni Eesti Vabariigi valitsuse poolse eriolukorra lõpetamiseni.