maakelder

 

Iga maakodu lahutamatu osa on maakelder. Pakume kiltkivi viimistlusega kompaktset ja lihtsalt paigaldatavat Ruduse Maakeldrit tõelise maaelu nautlejatele. Juba esivanemad hindasid maakeldrit asendamatu säilituskliimaga varakambrina, kust oli mugav säilitada omakasvatatud köögi ja puuvilju või hoidiseid või koduõlut või ….

Keldrit ümbritsev maapinnas tagab aastaringselt sobiva kliima ja niiskuse: suvel on seal mõnusalt jahe ja talvel ei tee külm toiduvarudele liiga. Lisaks praktisele aspektile on maakelder ka kindlasti iga kodu ehe, luues eriti maalähedase elukeskkonna.

Valmistades ette keldri paigalduskoha, varudes veidi abimaterjale ja tellides abitehnika on võimalik Ruduse Maakelder paigaldada 1 päevaga. Vajadusel transpordime ja tõstame keldri Teie poolt näidatud kohale.

Vaadake meie tootekataloogi ja tutvuge näidisega
Tallinnas , Ketta tn. 5.

Ruduse Maakelder element

Täpsema info leiate siit: Ruduse maakelder ( MÕÕDUD, PAIGALDUSJUHEND, ISELOOMUSTUS)

NB! Osta maakelder, transport ja paigaldus JÄRELMAKSUGA– lihtsalt, kiirelt, mugavalt.

JÄRELMAKSUGA ostjatele kuumakse näiteks 99,61 €/kuus*

*Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 3917 eurose toote ostmisel tehes sissemakse 584€ on laenusumma 3333 €. 3333-eurose laenusumma puhul 60 kuuks fikseeritud intressiga 15,9% algsummalt aastas ja lepingutasuga 24,9 eurot on krediidi kulukuse määr 29,82%, kuumakse suurus 99,71 eurot ning tarbija poolt makstav kogusumma 5 982,97 eurot. Tutvu tingimustega lähemalt siin ning vajadusel pea nõu spetsialistiga. Teenuse pakkuja on BIGBANK AS.


Lisainfo:

 

 

Jaanus Järve

Jaanus Järve

Müügidirektor

Tel: 6 349 570

Mobiil: 50 54 131

jaanus.jarve@rudus.ee